close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 7 września 2017

  VI edycja Konferencji start-upowej Wolves Summit odbędzie się w Warszawie, w dniach 10-11 października br. w Pałacu Kultury i Nauki.

  Wolves Summit jest jednym z najważniejszych wydarzeń start-upowych organizowanych w Polsce. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do start-upów, ale również do inwestorów i przedstawicieli świata biznesu zainteresowanych współpracą z młodymi firmami technologicznymi. Konferencja Wolves Summit kojarzy młode firmy technologiczne z inwestorami i przedstawicielami korporacji. Do udziału w konferencji zostanie zakwalifikowanych 200 firm na podstawie oceny aplikacji i będą one mogły w niej uczestniczyć za darmo.

   

  W odróżnieniu od dwóch poprzednich edycji, październikowa będzie się skupiała przede wszystkim na szeroko rozumianym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Nowy model zastosowany częściowo już w czasie poprzedniej edycji zakłada wyselekcjonowanie 200 start-upów, które będą mogły uczestniczyć w konferencji bezpłatnie.

   

  Termin rejestracji uczestników upływa 15 września.

   

   

  Rejestracji można dokonać pod linkiem https://www.wolvessummit.com/why-attend/startup

   

  Poprzednia, V edycja konferencji (marzec 2017 r.) skupiła 1956 uczestników z 51 krajów, w tym 350 startupów, 206 inwestorów i 399 menedżerów. W jej trakcie doszło do 3472 spotkań 1:1

   


  Informacja o tym co startup otrzymuje w swojej wejściówce:
  https://www.wolvessummit.com/tickets

   

  Informacje dotyczące uczestnictwa startupów:
  https://www.wolvessummit.com/faq/startups

   

  Dodatkowe informacje: p.piasek@wolvessummit.com

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: